Корзина
14 отзывов
Контакты
Интернет Магазин "Микс Агро"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380689288198Отдел продаж
Микс Агро
УкраинаОдесская областьОдесса
Карта

5 ПРИЧИН ВИКОРИСТОВУВАТИ КОРМОВІ ДОБАВКИ У ВІДГОДІВЛІ ТВАРИН

5 ПРИЧИН ВИКОРИСТОВУВАТИ КОРМОВІ ДОБАВКИ У ВІДГОДІВЛІ ТВАРИН

5 ПРИЧИН ВИКОРИСТОВУВАТИ КОРМОВІ ДОБАВКИ У ВІДГОДІВЛІ ТВАРИН

Сучасні ветеринари, зоотехніки та власники господарств не перший рік використовують кормові добавки для отримання максимальної продуктивності тварин.

 

5 причин використовувати кормові добавки у відгодівлі тварин

Досвідчені фермери стверджують, що організація успішного тваринницького господарства полягає у досягненні трьох основних завдань: 
― скороченні часу вирощування тварин та птиці, 
― зменшенні витрат на корми;
― отриманні продукції з високими показниками якості, яка відповідає діючим стандартам.
Лише після виконання цих вимог бізнес матиме змогу витримати жорстку конкуренцію ринку та вийти на високі економічні показники. 
Одним із вирішальних аспектів організації тваринництва є спосіб та режим відгодівлі. Розробити повноцінний раціон, обмежившись використанням лише традиційних кормів, практично неможливо. Для того, щоб розкрити генетично закладений потенціал тварин за короткий час, застосовують спеціалізовані кормові добавки.

Асортимент кормових добавок

Сучасна промисловість виготовляє велику кількість різноманітних преміксів та БВМД. Вони відрізняються своїм призначенням та складом. Такі кормові добавки покликані збагачувати раціон біологічно-активними та поживними речовинами. У своєму складі вони містять вітаміни, мінерали, ферменти, амінокислоти, протеїн тощо. Якісні премікси та БВМД за властивостями і концентрацією повинні бути адаптовані для певного виду тварин або птиці, їх віку, напряму продуктивності і навіть конкретної стадії життєвого циклу.

Основні переваги використання кормових добавок

Науково та практично доведено, що використання високоякісних кормових добавок дозволяє отримати ряд переваг. Розглянемо детальніше механізм впливу преміксів та БВМД на ефективність тваринницького господарства.
1. Кормові добавки забезпечують здоровий розвиток поголів’я
Збагачений та повноцінний раціон, який за своїм складом відповідає потребам конкретних тварин, – запорука їх здорового та швидкого розвитку. Інгредієнти кормових добавок стимулюють накопичення маси, обмінні процеси, зміцнюють імунітет, підтримують відтворні функції організму. Поголів’я стає більш стійким проти хвороб та епідемій, а також дає здорове потомство.
2. Премікси та БВМД оптимізують витрати кормів
Раціон кормів, що  не збалансований за поживністю (білком, протеїном, вітамінами, мікроелементами), є однією з основних причин зниження продуктивності тварин. Наслідком цього буде зростання витрати кормів, підвищення собівартості продукції та зниження ефективності господарства. Використання преміксів та БВМД легко вирішує цю проблему. Такі продукти сприяють повному задоволенню організму тварини у цінних речовинах та економії витрат на годівлю. 
3. Застосування кормових добавок підвищує продуктивність тварин
Продуктивність господарства – основний показник, який демонструє його успіх. Доведено, що він на 50-80 % залежить від способу годівлі. Тому слід розробити такий раціон, при якому організм тварин отримуватиме необхідну кількість поживних речовин. З цією метою використовують кормові добавки – джерела цінних компонентів для росту м’язової та кісткової тканин тварин. 
4. Премікси та БВМД позитивно впливають на смакові показники продукції тваринництва
Відомо, що на органолептичні показники сільськогосподарських продуктів впливає вид корму, яким відгодовують тварин. Використання преміксів та БВМД позитивно позначається на смаку м’ясної та яєчної продукції. Доведено, що використання кормових добавок також призводить до підвищення жирності молока корів. 
5. Кормові добавки спрощують процес організації раціону тварин
Тварини на різних етапах життя потребують особливого раціону. За умови ведення комплексного господарства, на якому розводять не один вид тварин та птахів, дуже складно дотримуватися індивідуального підходу до годівлі. На це потрібні значні витрати часу, робочої сили та коштів. Кормові добавки дозволяють вирішити це складне питання, адже вони виготовляються відповідно до індивідуальних потреб різних тварин. 
 

facebook twitter